Një sh.err masiv mes disa personave ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Pavarësia pranë një lokali ku edhe ka nisur debati.

Në një video të dërguar në redaksinë e JOQ ALBANIA nga një qytetar, ky i fundit shprehet se zën.ka nisi në lokal dhe më pas ka vazhduar jashtë ambienteve te tij.

Nga pamjet shihet se është një grup i madh njerëzish dhe se mes tyre ka ndërhyrë policia. Situata është e tejet e acaruar pasi edhe policia nuk po e qetëson dot situatën.

Arsyeja e sherrit nuk dihet ende.

Qytetari thotë se pas kësaj policia ka shoqëruar në komisariat disa persona.

Qytetari tregon:

Sherr ne vlore te lagjia pavarsia. Debati ka nisur ne nje lokal. Policia ka shoqeruar ne polici disa persona.”

VIDEO KETU

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here