Bes Kallaku bën gati filmin: Blendi Fevziu i futet aktrimit, ja cfare roli do kete se bashku me Luana Vjollcën

Blendi Fezviu tashmë i është futur aktrimit. Gazetari, moderatori dhe analisti mjaft i njohur në Shqipëri do të jetë në një rol kryesor në filmin komedi të Bes Kallakut.

Fevziu do të aktrojë përkrah moderatores Luana Vjollca.

Bes Kallaku ka treguar se kjo komedi është një histori aktuale. Aktori është shprehur se ka dy vite që merret me skenarin.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *