Jonida Maliqi dhe Romeo nuk përmbahen në emision, kjo puthje mes tyre nuk duhet humbur (Foto)

Prej disa muajsh këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori I humorit Romeo Veshaj janë përfolur për një romancë. Ata nuk kanë pranuar të flasin për këtë, por një video e tyre nga pishina dhe shumë të përqafuar bëri të gjithë të mendonin se thashethemet janë të vërteta.

Edhe pas kësaj video ata nuk kanë pranuar të flasin. Por mesa duket se kanë lënë për një moment special. Romeo, Donaldi dhe Bora Zemani do të nisin programin ‘Treshat’ dhe e ftuara e parë ishte pikërisht Jonida.

Në promon e emisionit, Bora ka pyetur Jonidën nëse beson në dashurinë e vërtetë dhe më pas në një tjetër sekuencë Jonida shihet duke u puthur me Romeon.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *