Lajm Urgjent/ Meta shtyu zgjedhjet më 13 tetor, reagon në sekond Rama

Edi Rama ka reaguar pas vendimit të Presidentit meta për të shtyrë zgjedhjet.

Edhe pse Meta dekretoi 13 tetorin si datë zgjedhjes ai thotë se zgjedhjet janë në 30 qershor.

Reagimi i plotë i Edi Ramës:

A ju thashë prisni çmendurinë e dytë? Tani thjesht mëshirojeni!

Data e nxjerrë nga filxhani i revolucionit imagjinar është një

NULLUM ABSOLUTUM

Dhe QUOD NULLUM EST NULLUM PRODUCIT EFFECTUM????

30 QERSHORI ESHTE E VETMJA DATE ZGJEDHJESH.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *